معرفی وبلاگ
با سلام خدمت شما خوبان من دانشجویی هستم که میخوام با این وبلاگ یجوری حقی که استفاده علمم جهت ترویج فرهنگ آقا امام زمان و ائمه معصوم و کشورم ایران ادا کنم بخاطر همین اسم وبلاگ گذاشتم دینی و ملی نظر بدهید ممنون
طراح قالب
Tebyan
امام هادي ع
پنج شنبه 4 3 1391 17:53

ديروز حرمش و امروز حريمش ...

چند روزي است كه براي بار ديگر شاهد هتك حريم مقدس امام هادي عليه السلام هسيتم. نمي دانم غربت آن امام بزرگوار و مهربان را چگونه بايد بيان كرد.

ديروز حرم مطهرش را ويران كردند و امروز به حريم مقدسش تعرض نمودند.

آنها كه نمي خواهم نام ناپاكشان را بر قلم بياورم، با اين اقدام خود قلب امام عصر(عج) را جريحه دار نمودند.

هر چند مثل روز روشن است كه اين اقدامات اولاً از نفس سركش و پليد افرادي بيگانه‌ي با پاكي و معنويت سرچشمه مي‌گيرد كه تنها و تنها مي توان آنها را سپاهيان ابليس ناميد، اما نبايد از اين نكته غافل بود كه دشمنان قسم خورده تشيع به عنوان مهمترين حاميان اين اعمال سياه و شيطاني هدايت و رهبري آن را بر عهده دارند. استعمار و استكبار و به تبع آنها فرقه ساختگي وهابيت نقش تعيين كننده‌اي در اجرايي شدن اين نقشه‌ها دارند.

امسال در آستانه شهادت امام دهم حضرت علي النقي عليه السلام، وظائف جدي‌تري بر عهده داريم.

اولاً بايد آگاهانه با اين اقدامات پليد برخورد كنيم. و به بهانه خشم مقدسمان از اين بي حرمتي، به نشر و انتشار محتواي شيطاني و حتي ذكر نام كثيف عوامل آن نپردازيم.

هرچند مثل روز روشن است كه اين اقدامات اولاً از نفس سركش و پليد افرادي بيگانه‌ي با پاكي و معنويت سرچشمه مي گيرد كه تنها و تنها مي توان آنها را سپاهيان ابليس ناميد، اما نبايد از اين نكته غافل بود كه دشمنان قسم خورده تشيع به عنوان مهمترين حاميان اين اعمال سياه و شيطاني هدايت و رهبري آن را بر عهده دارند. استعمار و استكبار و به تبع آنها فرقه ساختگي وهابيت نقش تعيين كنند ه اي در اجرايي شدن اين نقشه ها دارند

 

ثانياًبا اقامه ي با شكوه‌تر عزاي آن امام همام به غربت زدايي از آستان مقدس حضرت هادي عليه السلام بپردازيم.

موسسه تبيان فعاليتهاي گسترده اي را تدارك ديده كه به مرور بر روي سايت قرار خواهد گرفت.

از كاربران متعهد و غيور سايت هم درخواست مي شود تا با حضور پررنگ خود در فضاي مجازي و همچنين در فضاي جامعه و محيط خانواده، در دفع توطئه شوم دشمنان، اقدامات سازنده خود را به اجرا در بياورند.

كاربران تبيان مي توانند اقداماتي كه در نظر دارند انجام دهند، در ذيل همين مطلب و در قسمت درج نظرات ثبت نمايند.

 

 

 

امسال براي بزرگداشت امام مظلوممان حضرت هادي(عليه‌السلام)، شما جه برنامه‌اي خواهيد داشت؟

منبع تبيان

 


برچسب ها :
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 51380
تعداد نوشته ها : 39
تعداد نظرات : 28
Rss