معرفی وبلاگ
با سلام خدمت شما خوبان من دانشجویی هستم که میخوام با این وبلاگ یجوری حقی که استفاده علمم جهت ترویج فرهنگ آقا امام زمان و ائمه معصوم و کشورم ایران ادا کنم بخاطر همین اسم وبلاگ گذاشتم دینی و ملی نظر بدهید ممنون
طراح قالب
Tebyan

به گوگل در مورد خليج فارس نامه بزنيد

گوگل در تخلفي آشكار و با نقض قوانين بين الملل اقدام در حذف نام خليج فارس از گوگل مپس كرده است.

( چرا هميشه حق مارو پايمال ميكنن؟ از شما خواهش ميكنم بريد اين كارو بكنيد تا بفهمن اعتراض داريم شايد اصلاح شن )

اگر معادل نام خليج فارس به زبان هاي مختلف را در نقشه گوگل جستجو كنيد ، اين برنامه شما را به محل خليج فارس بر روي نقشه هدايت مي كند بدون آنكه نام آن بر روي صفحه وجود داشته باشد. با وجود اين اگر كاربر اينترنتي، عنوان خليج عربي را هم در نقشه گوگل سرچ كند به محل خليج فارس هدايت مي شود بدون آنكه حتي اين نام نيز بر روي آن درج شده باشد. براي اعتراض به اين اقدام گوگل با ارسال گزارش به اين شركت اعتراض خود را اعلام كنيد.
براي اين كار ابتدا وارد سايت google Maps شده و در سمت راست گزينه Get directions به معني دريافت مسير را كليك كنيد. با كليك روي اين گزينه دو كادر مستطيلي زير آن باز مي شود كه با حروف A و B نشان داده شده است.

 

در كادر A عبارت Persian Gulf را تايپ كنيد و در B  خليج فارس را فارسي تايپ كنيد  اينتر بزنيد. به اين ترتيب گوگل خليج فارس را با حرف A در وسط صفحه شما نمايش مي دهد. سپس روي حرف A وسط نقشه راست كليك كرده و گزينه آخر كه با عبارت Report a problem نشان داده شده است را كليك كنيد.

به اين ترتيب كادري براي گزارش دهي باز مي شود. زبانه زير گزينه Which element is wrong باز كنيد و با انتخاب Other كادري براي ارائه گزارش باز مي شود.
در كادر مربوط مي توانيد بنويسيد : Persian Gulf ‫ ‬ Here is  و ارسال كنيد.

منبع:خبرگزاري20:30


برچسب ها :
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 51410
تعداد نوشته ها : 39
تعداد نظرات : 28
Rss