معرفی وبلاگ
با سلام خدمت شما خوبان من دانشجویی هستم که میخوام با این وبلاگ یجوری حقی که استفاده علمم جهت ترویج فرهنگ آقا امام زمان و ائمه معصوم و کشورم ایران ادا کنم بخاطر همین اسم وبلاگ گذاشتم دینی و ملی نظر بدهید ممنون
طراح قالب
Tebyan
لبخند زدن در هنگام عكس گرفتن يكي از مشترك ترين عكس العمل هاي انسان ها در سرتاسر دنياست، اما عكس هاي خبري و هنري گاه اشك را در چشمان آدمي مي زايند. به اين عكس خوب نگاه كنيد
به گزارش وبگرديبه نقل از وريداد، كوين كارتر عكاس ۳۳ ساله استراليايي براي عكسبرداري و تهيه خبر از شورش در سودان قحطي زده راهي آن كشور شد.

هر ساعت ۲۰ نفر از گرسنگي مي مُردند. كارتر، خسته از مشاهده جماعتي كه از بي غذايي تلف مي شدند به بوته زاري پناه برد. در آنجا دخترك نحيفي را ديد كه تلاش مي كرد خود را به يكي از مراكز توزيع غذا برساند.

در حالي كه سعي داشت از او عكس بگيرد، لاشخوري در نزديكي او به زمين نشست. كارتر ضمن اينكه نمي خواست پرنده فرار كند كادر بندي را شروع كرد.

به گفته خودش ۲۰ دقيقه انتظار كشيد شايد كركس بالهايش را باز كند. اما اين اتفاق روي نداد. كارتر پس از اينكه از صحنه عكس گرفت پرنده را فراري داد.


عكاس پس از اين واقعه دچار آشفتگي عصبي و روحي شديدي شد. روزنامه نيويورك تايمز عكس كارتر را خريد و آن را در شماره ۳۶ مارس ۱۹۹۳ چاپ كرد.

او به خاطر اين عكس برنده جايزه پوليتزر( معتبرترين جايزه عكاسي دنيا) شد، اما چنان دچار تنش هاي رواني شده بود كه سه ماه بعد دست به خودكشي زد.

برچسب ها :
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 51393
تعداد نوشته ها : 39
تعداد نظرات : 28
Rss